Inginer proiectant

Domenii
Locatii
Expira in 48 zile. Aplicanti: 0

Descriere

ATLAS SPORT SRL cea mai mare companie din Romania specializata in constructii sportive,
angajeaza
INGINER PROIECTANT
Postul presupune activitati de intocmire a documetatiei tehnice, detalii de executie, studii de fezabilitate, devize, antemasuratori in domeniul proiectarii constructiilor sportive.

Atributii si responsabilitati:

– Intocmirea documentatiilor tehnice, a detaliilor de executie, studii de fezabilitate, devize, antemasuratori.

– Stabilirea solutiei constructive sub indrumarea personalului cu experienta

– Elaborarea desenelor de ansamblu

– Elaborarea detaliilor tipice

– Intocmirea caietelor de sarcini pentru executie

– Intocmirea extraselor de material

– intocmirea pieselor scrise (memoriu tehnic, programe de urmarire a calitatii executiei si a programului de urmarire a comportarii in timp)

Cerinte:

– Absolvent al Facultatii Tehnice de Constructii;

– Experienta in proiectare (constituie avantaj);

– Cunostinte FOARTE BUNE utilizare PC (pachet Microsoft Office)

– Cunostinte de utilizare a programelor de proiectare tip CAD,

– Capacitatea de a lucra organizat cu termene limita;

– Permis de conducere cat. B

– Seriozitate, orientarea spre rezultate si dorinta de perfectionare in domeniul proiectarii;

– Abilitati de comunicare si organizare;

– Spirit de echipa.

Oferta (bonusuri, beneficii):

– Mediu de lucru placut alaturi de o echipa tanara ;

– Oportunitati de evolutie si dezvoltare profesionala;

– Salariu motivant.

   Parteneri