Cazare si mese gratuite - Bona in Anglia la o familie cu 3 copii - FARA COMISION!

Domenii
Locatii
United Kingdom/Regatul Unit
Expira in 42 zile. Aplicanti: 0

Se cauta o bona pentru o familie din Anglia cu 3 copii: 2 baieti de 8 si 7 ani, si o fata de 10 ani. Ei locuiesc in orasul Halifax din Anglia.

Data de incepere: Cat mai repede!

FARA COMISION DE MEDIERE!

Beneficii:

-          Contract munca intre 9 – 12 luni

-          Plata 175-200 lire/NET saptamana

-          Cazare si mese oferite gratuit, vei avea camera ta proprie cu toate utilitatile

-          Se lucreaza intre 40-48 ore/saptamana de luni pana vineri

-          Weekend-ul liber

-          Posibilitatea de a lua concediul in perioada sarbatorilor si sa vii in tara

-          Posibilitatea de a insoti familia in vacante

Responsabilitati:

-          Trezit copii dimineata, imbarcat, pregatit mic dejun

-          Insotit copii la scoala

-          Preluare  copiilor de la scoala

-          Menaj usor

-          Gatit – light

-          Ajutat copii la teme

-          Supravegheat copii in timpul liber

Ce spune familia despre Au Pair/Bona:

We had 2 Au Pairs before and they both stayed for more 2 years with us, that is simply because we treat our au pair with respect and consider them as a part of the Family

Cerinte: Limba engleza nivel, mediu, sa iti placa sa lucrezi cu copii, experienta cu copii (experienta cu proprii copii nu se ia in considerare)

Pe langa acesta familii mai sunt si altele care isi cauta bone pentru copii in diferite zone din Anglia.

   Parteneri