Programator PHP senior

Domenii
Cariera
Locatii
Expira in 40 zile. Aplicanti: 10

Candidatul ideal

Iată ceea ce ar trebui să știi:
- Javascript la nivel mediu-avansat
- Twitter Bootstrap
- HTML5, XML,CSS la nivel mediu - avansat
- OOP methodology

Constituie avantaje binevenite oricare din urmatoarele:
- PHP&MySQL la nivel mediu-avansat
- experiența cu Git/SVN
- experienta cu Unity sau/si Adobe Flash AS, oricare versiune

Ne-ar place să:
- fii creativ în soluțiile pe care le găsești
- dorești să te perfectionezi
- ai spirit de echipă

Descrierea jobului

Succint ceea ce vei face:
- dezvoltare de noi proiecte web, pentru care vei lucra in special partea de front-end
- extinderea proiectului dacobots.com
- editare fisiere XML/HTML5/CSS pentru obiectele create

Ce iți putem oferi noi:
- management înțelegător, pe măsura seriozității demonstrate și a indeplinirii sarcinilor trasate
- mediu de lucru prietenos
- satisfacția că munca ta are un impact real în educație

   Parteneri