Suport Tehnic in Limba Engleza - Bitdefender

Expira in 47 zile. Aplicanti: 0
Recrutam pentru proiectul nostru Bitdefender! Esti pasionat de domeniul IT, stii ce este un „bug spam” si esti proactiv? Mai mult decat atat, comunici cu usurinta cu oamenii si vorbesti engleza la nivel avansat?

Vino la un interviu si hai sa vorbim mai multe!

Principalele tale responsabilitati vor fi sa:

  • Preiei solicitari si oferi suport tehnic clientilor Bitdefender via telefon si chat;
  • Comunici eficient si identifici cele mai bune solutii pentru clientul tau;
  • Lucrezi in echipa si atingi obiectivele stabilite;
  • Cresti profesional si nu numai, alaturi de colegii tai.
Avantajele de care vei beneficia:

  • Salariu fix + tichete de masa + bonusuri lunare de performanta;
  • Concursuri motivationale si activitati împreuna cu echipa;
  • Vei dobandi experienta in domeniul IT-Software;
  • Oportunitati de promovare in cadrul companiei; poti fi chiar tu urmatorul nostru Team Leader;
  • Posibilitate de promovare in cadrul Bitdefender la obtinerea unor rezultate bune si daca demonstrezi determinare;
  • Atmosfera prietenoasa, echipa ambitioasa si pozitiva.

   Parteneri