Contabil primar

Domenii
Cariera
Locatii
Expira in 53 zile. Aplicanti: 17

Candidatul ideal

- Studii superioare economice;
- Experienta minim 2 ani in contabilitate;
- Cunostinte operare PC, Word si Excel;
- Cunostinte legislatie si fiscalitate de baza;
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Atentie la detalii, ordonat;
- Abilitati de organizare, capacitate de analiza si sinteza, respectarea termenelor limita.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- inregistreaza registre de casa;
- inregistreaza facturi clienti, deconturi;
- importa tranzactiile POS, vanzarile;
- intocmeste registrul de casa centralizat;
- mentine relatia cu responsabilii magazinelor
- incarcare - descarcare gestiune
- inregistrare facturi furnizori externi
- inregistrare mijloace fixe
- inregistrare diferente de curs valutar
- alte sarcini din sfera de activitate si din domeniul administrativ.

Beneficii:
- Nivel de salarizare motivant;
- Asigurare medicala;
- Mediu de lucru placut;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala pe termen mediu si lung intr-un mediu profesionist si dinamic.

   Parteneri