Angajam Soferi profesionisiti de autocare.

Domenii
Cariera
Locatii
Expira in 62 zile. Aplicanti: 0

Soferi profesionisti pentru autocarele Royal Trip.
Turism, nu trafic de linie sau marfa!
Fara reclamatii sau cazier!
+ Persoane prezentabile, nefumatoare, disponibile pentru program de lucru variabil.

Candidatul ideal

* permis de conducere categoria D;
* atestat transport persoane;
* vechime min 5 ani;
* tinuta decenta, seriozitate si responsabilitate;
* dispusa de a lucra in echipa;

Descrierea jobului
* asigura transportul turistilor in siguranta;
* respecta procedurile si normele legale privind transportul de persoane;
* respecta regulamentul si indicatiile coordonatorului de transport;
* Verifica masina inainte de fiecare cursa;
* minime cunostinte tehnice pentru autocare;
* raspunde de integritatea masinii si curatenia in mijlocul de transport pe care il conduce.

Detaliile job:
Departament: Transport;
Tipul ofertei: Full Time;
Durata contractuala: Nedeterminata;
Salariu + diurna de deplasare; (se discuta la interviu)
Posturi disponibile: 2
CV cu foto la: transport@royaltrip.ro

   Parteneri

montaj si reparatii acoperisuri