Soferi profesionisiti de autocare.

Domenii
Cariera
Locatii
Expira in 79 zile. Aplicanti: 0

Soferi profesionisti pentru autocarele Royal Trip.

Turism, nu trafic de linie sau marfa!
Fara reclamatii sau cazier!
 Persoane prezentabile, nefumatoare, disponibile pentru program de lucru variabil.

Candidatul ideal

  • permis de conducere categoria D;
  • atestat transport persoane;
  • vechime min 5 ani;
  • tinuta decenta, seriozitate si responsabilitate;
  • dispusa de a lucra in echipa;

Descrierea jobului

  • asigura transportul turistilor in siguranta;
  • respecta procedurile si normele legale privind transportul de persoane;
  • respecta regulamentul si indicatiile coordonatorului de transport;
  • Verifica masina inainte de fiecare cursa;
  • minime cunostinte tehnice pentru autocare;
  • raspunde de integritatea masinii si curatenia in mijlocul de transport pe care il conduce;

Detaliile job:

  • Departament: Transport;
  • Tipul ofertei: Full Time;
  • Durata contractuala: Nedeterminata;
  • Salariu + diurna de deplasare; (se discuta la interviu)
  • Posturi disponibile: 2
  • trimite CV cu foto la: transport@royaltrip.ro

   Parteneri

montaj si reparatii acoperisuri