Spalator lazi Germania Koln

Expira in 57 zile. Aplicanti: 0
Fabricile de carne cu care colaborăm au ca activitate principală tăiere și dezosare carne, dar putem să oferim locuri de muncă și pentru necalificați pe posturi de spălarea lăzilor.

Atribuții:  Încărcarea cutiilor, lăzilor, boxurilor, și prepararea lor pentru spălare cu o mașină specială doar pentru curățarea acestor obiecte. După curățare, descărcarea lăzilor și spălarea lor încă o dată cu pistol sub presiune și abur, iar ca ultima fază dezinfectarea lăzilor.

Așteptăm atât aplicația persoanelor cu experiență, cât și a celor fără experiență. Toți aplicanții vor participa în Germania la o instruire de igienă și siguranță la locul de muncă, după care vor fi instruiți privind
munca efectivă, în sectorul de congelare, spălare lăzi sau împachetare.

Oferta salariala lunara este de 1700 euro cu posibilitatea obtinerii de bonusurile lunare de productie / disciplina si de asemenea se ofera prime de sarbatori si de concediu de odihna anual.

Contract de munca pe perioada nedeterminata cu program de lucru de 8 ore / zi ,40 ore / saptamana asigurate garantat .

Pentru a ocupa un post va rog sa sunati la 0754 854 387.

   Parteneri