SEF BALASTIERA

Domenii
Cariera
Locatii
Expira in 36 zile. Aplicanti: 1

Responsabilitati:

Organizeaza si coordoneaza activitatea persoanelor din subordine;
- Organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatile desfasurate la punctul de lucru pentru care este desemnat responsabil;
- Asigura buna desfasurare a lucrarilor in balastiera si respectarea termenelor limita;
- Intocmeste necesarul de materiale, resurse financiare, resurse umane;
- Asigura si instruieste personalul din subordine;
- Asigura legatura cu furnizorii de materiale;
- Asigura respectarea riguroasa a tehnologiilor de executie si a instructiunilor privind exploatarea si intretinerea mijloacelor si uneltelor de productie, fiind responsabil de corecta si buna utilizare a tuturor utilajelor de pe santierul sau;
- Controleaza calitatea si cantitatea lucrarilor pentru asigurarea prevederilor din documentatiile tehnice

- Receptionarea documentelor care sosesc in santier (pontaje subantreprenori, avize de insotire a marfii, etc) si realizarea proceselor verbale ce privesc stadiile de executie a lucrarilor.
-Raportarea constanta a evenimentelor de pe santier

Cerinte:

- Experienta intr-o pozitie similara de cel putin 2 ani
- Studii medii/superioare
Bun organizator, coordonator si conducator, capabil sa motiveze colectivul din subordine;
- Posesor carnet auto

Beneficii:
-Contract de munca pe perioada nedeterminata,masina de serviciu,telefon,cazare si multe alte beneficii;
- Salariu atractiv-se negociaza in urma interviului;
- Loc de munca sigur intr-o companie in continua dezvoltare.

   Parteneri