Ajutor de bucatar Germania fara comision

Domenii
Locatii
Germany
Expira in 2 zile. Aplicanti: 0

Descrierea postului:
Pregatirea produselor in vederea prepararii de catre bucatar a retetelor culinare.
Debarasarea si asigurarea curateniei in bucatarie.

Cerintele postului:
Este necesar un minim de experienta.
Persoane responsabile, serioase si harnice.
Cunoasterea limbii germane (minimum de cunostinte).

Beneficii:
Se lucreaza conform standardelor europene, cu un contract de munca german si plata tuturor asigurarilor sociale.
Contractele se incheie pe o perioada nelimitata de timp.
Se pot incheia si contracte sezoniere pe o perioada de 6 luni.(In functie de angajator)
Salariul este incepand de la 1.480 EUR Brut.
Numarul de ore lucrate pe luna este in functie de angajator, incepand de la 174 de ore, la care se adauga orele suplimentare, care sunt platite extra.
Cazarea este pusa la dispozitie de angajator, iar costul va fi dedus din remuneratia lunara(salarul net) al angajatului
Cazarea se face in camere individuale sau duble (1-2 persoane).
Masa este oferita gratuit de angajator sau dedusa din remuneratia lunara(salarul net) a angajatului.

Aplicare online pe https://medialjob.ro/jobs/ajutor-de-bucatar-germania/

montaj si reparatii acoperisuri

   Parteneri