Cameriste Germania Fara Comision

Domenii
Locatii
Germany
Expira in 64 zile. Aplicanti: 0

Descrierea postului:

Efectuarea și întreținerea zilnică a curățeniei în camere, holuri, camere de receptie, săli de conferinte.
Optimizarea timpului de lucru.
Respectarea regulilor de bază ale hotelului și a bunurilor clienților raportând deteriorarile, furturile și obiectele găsite superiorilor.

Cerințele postului:
Persoane responsabile, serioase și harnice.
Experiență minimă în domeniu.
Cunoștințe de limba germană(cunoștinte de bază)

Beneficii:
Se lucrează conform standardelor europene, cu un contract de muncă german și plata tuturor asigurărilor sociale.
Contractele se încheie pe o perioadă nelimitată de timp. Deasemenea se pot încheia și contracte sezoniere pe o perioada de 6 luni.(În functie de angajator)
Salariul este începând de la 1.572,00 EURO Brut. Numărul de ore lucrate pe lună este de aproximativ 185 la care se adaugă orele suplimentare, care sunt plătite extra.
Cazarea este pusă la dispoziție de angajator, iar costul va fi dedus din remunerația lunara(salarul net) al angajatului.
Cazarea se face în camere individuale sau duble (1-2 persoane).
Masa este oferită gratuit de angajator sau dedusă din remunerația lunară (salarul net) a angajatului.

Aplicare Online: https://medialjob.ro/jobs/cameriste-germania/

montaj si reparatii acoperisuri

   Parteneri